Szpital | sezon 4 odc. 358

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na szpitalny oddział ratunkowy przychodzi 37-letnia Magdalena. Kobieta od rana ma duszności i boli ją lewy bark, co wskazuje na zawał. Dariusz został postrzelony w krocze podczas gry w paintball.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na szpitalny oddział ratunkowy przychodzi 37-letnia Magdalena. Kobieta od rana źle się czuje, ma duszności i boli ją lewy bark. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Pacjentka ma objawy zawału. Na SOR przychodzi 21-letni Dariusz. Chłopak spotkał się z przyjacielem, wypili kilka piw i poszli grać w paintball. Podczas zabawy kolega niechcący postrzelił go w krocze. Pacjent bardzo cierpi i ledwo wytrzymuje z bólu. Zajmuje się nim dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...