Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 340

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karetka przywozi do szpitala 11-letniego Dominika. Nastolatek próbował popsuć akumulator w samochodzie ojca i poparzył sobie rękę kwasem siarkowym. Chłopiec bardzo cierpi i ledwo wytrzymuje z bólu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka pogotowia przywozi do szpitala 11-letniego Dominika. Nastolatek próbował popsuć akumulator w samochodzie ojca i poparzył sobie rękę kwasem siarkowym. Chłopiec bardzo cierpi i ledwo wytrzymuje z bólu. Przyjmuje go dr Anna Nowicka. Do szpitala zgłasza się 55-letnia Barbara, którą bardzo boli brzuch. Kobieta nieświadomie przedawkowała leki nasercowe. Pacjentką zajmuje się dr Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...