Szpital | sezon 4 odc. 475

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

35-letni Wojciech poparzył się, ratując córkę partnerki z płonącego domu. 8-letnia dziewczynka również przebywa na oddziale. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Pożar wywołał jego nastoletni syn.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

35-letni Wojciech poparzył się, ratując córkę partnerki z płonącego domu. 8-letnia dziewczynka również przebywa na oddziale - ma niewielkie oparzenia, jednak zatruła się tlenkiem węgla. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Pożar wywołał nastoletni syn pacjenta, który nie może wybaczyć ojcu, że zostawił jego matkę i związał się z inną kobietą. Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 16-latkiem z ostrym bólem brzucha. Chłopak i jego kolega zakochali się w dziewczynie, która pracuje w barze szybkiej obsługi, dlatego od dłuższego czasu objadają się fast foodami. Nastolatkowie, mimo że dotąd byli przyjaciółmi, teraz rywalizują o jej względy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...