Teleman

Nasz nowy dom (25)

reality show Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Wioletta i Jakub Brodowscy są małżeństwem od czterech lat. Wspólnie wychowują ich córeczkę oraz trzech synów Wioletty z jej pierwszego związku. Mieszkają w starym domu, który wymaga remontu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Bywa że w domach niespełniających żadnych norm lokalowych wychowują kilkoro własnych lub adoptowanych dzieci. Niestety los sprawił, że nie mogą pozwolić sobie na remont bądź przebudowę własnego domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk, kierownika robót Artura Witkowskiego oraz nowego szefa ekipy budowlanej - Waldemara Wolffa. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Sochaczew. Wioletta i Jakub Brodowscy są małżeństwem od czterech lat. Wspólnie wychowują ich córeczkę oraz trzech synów Wioletty z pierwszego związku. Mieszkają w starym domu, który wymaga natychmiastowego remontu. Przeciekający dach, wilgoć i grzyb odbijają się na zdrowiu dzieci. Na dodatek okazało się, że Jakub choruje na stwardnienie rozsiane. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc rodzinie.

Zobacz także

Ładuję...