Nasz nowy dom (256)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na obrzeżach Radomia znajduje się niewielki budynek, który ma stać się domem dla pani Patrycji i jej bliskich. Walka o zdrowie dziecka i brak własnego lokum odbiera rodzinie nadzieję na poprawę losu.

Oglądaj w telewizji

Czw 26.01 17:55
Super Polsatlogo

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Na obrzeżach Radomia stoi niewielki budynek, który ma stać się domem dla pani Patrycji, pana Sławomira oraz ich dzieci. Córka pary, Alicja, jest niewidoma od urodzenia, zmaga się także z szeregiem innych dolegliwości. Pan Sławomir własnoręcznie remontuje budynek. Udało mu się wygospodarować toaletę i prowizoryczną kuchnię. Ciągła walka o zdrowie Alicji i brak własnego lokum odbiera rodzinie nadzieję na poprawę losu. W trakcie prac remontowych szef ekipy budowlanej, Artur Witkowski, idzie na zwolnienie chorobowe. Jego zadanie przejmuje brat, Adam.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...