Nasz nowy dom (289)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Ekipa fachowców wyremontuje mieszkanie pani Anny oraz jej syna. Trzeba m.in. dostosować łazienkę do potrzeb chorej na raka kobiety. Pierwszy odcinek programu, który poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Pani Ania samotnie wychowuje trzynastoletniego Kacpra, który jest dzieckiem w spektrum autyzmu, wymagającym stałej opieki. Matka stara się zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje, walcząc jednocześnie z chorobą nowotworową. Pani Ania przeszła już trzy operacje, czeka ją kolejna. Stara się żyć normalnie, ale paraliżujący strach o przyszłość swoją i syna praktycznie to uniemożliwia. Ich mieszkanie w bloku na konińskim osiedlu od lat nie było remontowane. Po mastektomii ręce pani Ani są niemal niesprawne. Trzeba dostosować do potrzeb kobiety łazienkę. Do Konina przyjeżdża Ela Romanowska, która nie tylko przekaże rodzinie radosną wiadomość o remoncie, ale też dopilnuje, by mieszkanie spełniało wszystkie pokładane w nim nadzieje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...