Nasz nowy dom (257)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Katarzyna opiekuję się dorosłą córką, która choruje na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. Mieszka z nimi syn kobiety. Rodzina zajmuje garaż, przerobiony na budynek mieszkalny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Katarzyna opiekuję się dorosłą córką, która choruje na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. Mieszka wraz z nimi syn kobiety, Sebastian. Rodzina zajmuje stary garaż, przerobiony na budynek mieszkalny. Z częściowo ocieplonej elewacji odpada styropian, dach przecieka, a sufity opadają. W budynku nie ma łazienki, dom nie jest też przystosowany dla osoby korzystającej z wózka inwalidzkiego. Marysia wymaga stałej opieki, pani Kasia nie może więc podjąć pracy. Pensja Sebastiana nie starcza na remont. W Markach pojawia się Katarzyna Dowbor z Maćkiem Pertkiewiczem oraz Arturem Witkowskim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...