Nasz nowy dom (278)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka mieszka w drewnianym domu wybudowanym przez pradziadka. Sama wychowuje nastoletnią Olę. Żyją w dramatycznych warunkach. Bezrobotnej kobiety nie stać na remont. Pomoże ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.05 6:30
Polsat 2logo

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Pani Agnieszka mieszka w drewnianym domu wybudowanym przez jej pradziadka ponad 100 lat temu. Kobieta samotnie wychowuje trzynastoletnią Olę. Panie żyją w dramatycznych warunkach. Elewacja budynku odpada, sufity kruszą się i sypią, stary piec nie ogrzewa budynku, a podłogi łamią się pod stopami. Rok temu dzięki pomocy sąsiadów w domu powstała łazienka. Pani Agnieszka od urodzenia ma problemy z biodrami, nieustannie towarzyszy jej ból. Powinna poddać się operacji, jednak warunki, w jakich mieszka, nie sprzyjają rekonwalescencji. Kobieta marzy także o tym, by znaleźć pracę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...