Nasz nowy dom (273)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Żaneta i Marek posiadają odziedziczony domek, ale nie nadaje się on do zamieszkania. Jest za mały dla sześciu osób, brakuje w nim ogrzewania i łazienki, dach jest stary, a ściany dziurawe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Żaneta razem z dziećmi, Marcinem i Kasią, uciekła od męża i strasznego losu, który jej zgotował. Po czasie dopisało jej jednak szczęście i związała się z panem Markiem, swoją miłością ze szkolnych lat. Obecnie mają czworo dzieci, a pan Marek jest dla wszystkich tatą. Ich życie jest teraz pełne spokoju i bezpieczeństwa, ale brakuje im własnego dachu nad głową. Co prawda posiadają odziedziczony po dziadku domek, ale nie nadaje się on do zamieszkania. Jest za mały dla sześciu osób, brakuje w nim ogrzewania i łazienki, dach jest stary, a jego ściany dziurawe. W związku z tym większość dochodów rodziny pochłania wynajem mieszkania. Pan Marek jest kierowcą i chociaż stara się własnymi siłami remontować dom, to nie wystarcza mu na to pieniędzy. Rodzina marzy o własnym miejscu, w którym dzieci mogłyby realizować swoje pasje. Pomóc może jedynie ekipa programu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...