Nasz nowy dom (274)

reality show Polska 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

W Piasecznie mieszka pani Teresa wraz z trzema synami: czternastoletnim Kubą oraz jedenastoletnimi bliźniakami Oskarem i Hubertem. Niestety, dom rodziny nie jest przystosowany do ich potrzeb.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

W Piasecznie mieszka pani Teresa wraz z trzema synami: czternastoletnim Kubą oraz jedenastoletnimi bliźniakami Oskarem i Hubertem. Oskar urodził się wadą serca, a następnie doszło u niego do porażenia mózgowego, przez co wymaga stałej opieki mamy. Kuba i Hubert pasjonują się sportem. Na poważnie trenują piłkę nożną w klubie. Niestety, dom rodziny nie jest przystosowany do ich potrzeb. Brakuje w nim łazienki, podłogi są pozarywane, a dach jest zrujnowany i podcieka, co powoduje zbieranie się wilgoci budynku. Nikt nie ma swojego miejsca do wypoczynku ani do nauki. Martynę Kupczyk i Przemek Oślak z ekipą budowlaną czeka ogromne wyzwanie.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...