Nasz nowy dom (279)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Franciszka wychowuje wnuka. Warunki panujące w jej domu nie sprzyjają rozwojowi dziecka. Brakuje łazienki i kanalizacji, podłogi się zapadają, a dach przecieka. Rodzinę do programu zgłosiły sąsiadki.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.05 6:30
Polsat 2logo

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Pani Franciszka samotnie wychowuje swojego wnuka Franka. Matka opuściła chłopca, gdy był jeszcze bardzo mały, a jego ojciec założył kolejną rodzinę i syn z poprzedniego związku przestał się dla niego liczyć. Przerażona opowieściami o alkoholizmie mężczyzny seniora postanowiła walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem. Warunki, jakie panują w jej domu, nie sprzyjają jednak wychowaniu Franka. Brakuje tam łazienki, kanalizacji, podłogi się zapadają, a dach przecieka. Rodzinę do programu zgłosiły troskliwe sąsiadki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...