Nasz nowy dom (280)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Żaklina miała trudne dzieciństwo. Samotnie wychowuje syna. Mieszkanie, które kupiła dla siebie i dziecka, strawił pożar. Nie stać jej na remont. Na ratunek spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Pani Żaklina dorastała w dysfunkcyjnej rodzinie. Po śmierci babci trafiła do domu dziecka. Miała nadzieję, że jej własna rodzina będzie inna. Urodziła syna Alana, jednak wkrótce potem jej partner zginął w wypadku. Dzięki ciężkiej pracy i spadku po dziadkach kobiecie udało się kupić małe mieszkanko w Elblągu. Lokum zniszczył jednak pożar. Mama i syn trafili do domu samotnej matki, a następnie otrzymali przydział na lokal socjalny pozbawiony łazienki. Pani Żaklina pracuje, nie stać jej jednak na remont i umeblowanie zrujnowanego pożarem mieszkania. Do akcji wkroczy ekipa budowlana pod kierownictwem Przemka Oślaka. Pod czujnym Kasi Dowbor i architektki Marty Kołdej powstanie bezpieczny azyl dla pani Żakliny i jej syna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...