Nasz nowy dom (309)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Gosia i Zuzia przeszły w dzieciństwie piekło. Za sprawą brutalnego ojca trafiły do placówki opiekuńczej. Do matki wróciły dopiero po śmierci mężczyzny. Jednak ich dom jest w bardzo złym stanie.

Oglądaj w telewizji

Nd 23.06 6:30
Polsat 2logo

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Gosia i Zuzia przeszły w dzieciństwie piekło. Ojciec znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie, a chorująca na epilepsję matka, Anna, która także była przez mężczyznę maltretowana, nie potrafiła ich obronić. Bojąc się o młodszą siostrę, Gosia podjęła w końcu decyzję, że nie wracają ze szkoły do domu. Trafiły do placówki opiekuńczej. Do matki wróciły dopiero po śmierci ojca. Jednak ich dom jest w bardzo złym stanie. Jest w nim zimno i panuje wilgoć, a pensja dorosłej już dziś Gosi ledwo wystarcza na spłatę długów po ojcu. Poruszona historią niezwykle silnych kobiet ekipa Elżbiety Romanowskiej przeprowadzi u nich generalny remont.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...