Nasz nowy dom (295)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Agata i Maciek wychowują troje dzieci, a w ich rodzinie niebawem pojawi się też mała Lilka. Kupili dom do remontu. Nie stać ich na jego dokończenie. Z pomocą przybywa ekipa Wiesława Nowobilskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Agata opuściła partnera, który stosował wobec niej przemoc, i zabrała ze sobą dwóch synów. Obecnie kobieta jest związana z Maćkiem. Wychowują razem troje dzieci, a w ich rodzinie niebawem pojawi się też mała Lilka. Para kupiła na kredyt dom do remontu. Niestety, raty wzrosły dwukrotnie, uniemożliwiając wygospodarowanie środków na przystosowanie budynku do zamieszkania. W tej sytuacji z pomocą rodzinie przychodzą Elżbieta Romanowska, Martyna Kupczyk i brygada remontowa, którą zarządza Wiesław Nowobilski.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...