Nasz nowy dom (294)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta Romanowska odwiedza Agnieszkę, która samotnie wychowuje 14-letnie trojaczki. Ich dom jest w złym stanie. W budynku nie ma łazienki, a członkowie rodziny myją się pod ogrodowym prysznicem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Ekipa programu odwiedza Jurę Krakowsko-Częstochowską. Mieszka tam pani Agnieszka, która samotnie wychowuje czternastoletnie trojaczki. Chłopcy są ponad wiek dojrzali, fascynują się kosmosem, działają w szkolnym teatrze. Dom, w którym mieszka rodzina, jest jednak w bardzo złym stanie. Wlewająca się do budynku przez dziurawy dach woda spowodowała, że strop się zarwał i w dachu powstała dziura. W czasie deszczu woda bez przeszkód wpada do środka. W budynku nie ma też łazienki, rodzina po zmierzchu myje się pod ogrodowym prysznicem. Sytuacja jest naprawdę dramatyczna i wszystko wskazuje na to, że budynek nie przetrwa kolejnej zimy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...