Nasz nowy dom (291)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda wychowuje wnuka. Mają wspólne marzenie - chcą, by z ich mieszkania zniknął grzyb, który rujnuje zdrowie i sprawia kłopoty. Problem ten pomoże rozwiązać ekipa pod wodzą Elżbiety Romanowskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Mieszkanie w bloku w Górze Kalwarii zajmuje pani Magda, która wychowuje swojego wnuka Kordiana. Kobieta, mimo bardzo słabego zdrowia, wciąż pracuje zawodowo, pomagając osobom starszym. Pasją zaraziła wnuka, Kordian jest wolontariuszem i stara się wspierać potrzebujących. Babcia i wnuk mają wspólne marzenie - pragną, by z ich mieszkania zniknął wszechobecny grzyb, który rujnuje zdrowie i sprawia masę kłopotów. Problemem jest też ciasna łazienka z wanną, z której pani Magdzie coraz trudniej korzystać. Do akcji wkracza ekipa budowlana Przemka Oślaka. Architekt Martyna Kupczyk projektuje zupełnie nowe wnętrza, a Ela Romanowska postara się, by wszystkie marzenia rodziny zostały spełnione.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...