Nasz nowy dom (299)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jolanta i Jan stanowią rodzinę zastępczą dla wnuczki. Żyją w mieszkaniu, w którym dziewczyna nie ma miejsca do nauki. Elżbieta Romanowska wraz z ekipą fachowców postanawia im pomóc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Jolanta i Jan stanowią rodzinę zastępczą dla swojej piętnastoletniej wnuczki Samanty. Dziewczynka mieszkała z matką, ale gdy wyszło na jaw, że w domu jest źle traktowana, dziadkowie postanowili zabrać ją do siebie, a sąd przychylił się do ich wniosku. Niestety, warunki życia tej rodziny nie są komfortowe. Dysponuje ona maleńkim mieszkaniem z kuchnią w korytarzu. Nastolatka ma tam prowizorycznie wydzielony pokój, ale brakuje jej miejsca do nauki, poszerzania zainteresować i wypoczynku. Chcąc pomóc rodzinie, architekt Maciej Pertkiewicz musi poszukać w mieszkaniu dodatkowej przestrzeni. Pomysł ten przeraża Wiesława Nowobilskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...