Nasz nowy dom (297)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Owdowiała Nina wychowuje dwie córki. Rodzina mieszka w starym budynku. Wymiany wymagają dach i instalacja elektryczna. Niezbędne są też zmiany w kotłowni. Zajmie się tym ekipa remontowa.

Oglądaj w telewizji

Nd 25.02 15:00
Polsat 2logo
So 2.03 15:00
Polsat 2logo

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Pani Nina mieszka w niewielkiej mazowieckiej wsi wraz z córkami, Roksaną i Nikolą. Rodzina kilka lat temu przeżyła tragedię. W odstępie zaledwie kilku dni zmarli mąż pani Niny i jej mama. Kobieta musiała pocieszyć dziewczynki i uporać się z własnym bólem. Jej największym przeciwnikiem był jednak stary dom. Pracująca dorywczo kobieta zapożyczyła się, by wyremontować kuchnię. Nie jest jednak w stanie poradzić sobie ze śmiertelnie niebezpieczną instalacją elektryczną, wymagającą zmian kotłownią ani dziurawym dachem. Cała rodzina śpi w jednym pokoju, a nocami słychać biegające po domu szczury. Los pani Niny oraz jej córek odmieni ekipa Elżbiety Romanowskiej z Maćkiem i Wiesławem na czele.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...