Nasz nowy dom (281)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominika miała trudne dzieciństwo. Teraz sama wychowuje troje dzieci. Dzięki pomocy matki chrzestnej kupiła dom nieopodal Białej Podlaskiej. Ekipa programu zmaga się z trudnym remontem.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.05 6:30
Polsat 2logo

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Pani Dominika trafiła do sierocińca po tym, jak jej ojciec odebrał życie jej matce i sobie na oczach swoich dzieci. Po latach nieudanych prób założenia rodziny kobieta samotnie wychowuje trójkę dzieci, pracuje i wynajmuje mieszkanie. Dominika może liczyć na wsparcie swojej mieszkającej za granicą chrzestnej. To właśnie dzięki jej pomocy stała się właścicielką niewielkiego domu we wsi nieopodal Białej Podlaskiej. Ekipa zmaga się z wyzwaniami, jakich nastręcza remont tej niewielkiej nieruchomości - wymianą dachu, postawieniem nowej przybudówki, wykopaniem szamba i stworzeniem wszystkich instalacji. Architektka Martyna Kupczyk musi wygospodarować w maleńkim domu przestrzeń dla całej rodziny. Zadania nie ułatwia niesprzyjająca aura.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...