Nasz nowy dom (307)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Artur z rodziną mieszka w stuletnim domu odziedziczonym po dziadku. Skromny dochód jego i żony nie pozwala na remont. Tymczasem przeciekający dach niweczy wszystkie próby naprawienia czegoś w środku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Artur z rodziną mieszka w miejscowości Gałęzów na Lubelszczyźnie w stuletnim domu odziedziczonym po dziadku. Mężczyzna jest rolnikiem, a jego żona Magda pracuje jako opiekunka osób z niepełnosprawnościami. Para wychowuje dziesięcioletnią Dominikę. Skromny dochód małżonków nie pozwala na remont domu. Tymczasem przeciekający dach niweczy wszystkie próby naprawienia czegoś w środku. Również niszczejąca elewacja nie izoluje odpowiednio, przez co wewnątrz jest zimno. Dzięki pomocy ekipy Elżbiety Romanowskiej budynek znów będzie się pięknie prezentował, a przy tym stanie się przytulny i bezpieczny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...