Nasz nowy dom (312)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Krótko po narodzinach syna, Kuby, Robert uległ wypadkowi i stracił obie nogi. Obecnie sam wychowuje nastolatka. By ojciec i syn mogli pozostać razem, w ich domu potrzebny jest remont.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Krótko po narodzinach syna, Kuby, Robert uległ wypadkowi, w którego wyniku stracił obie nogi. Od tamtych wydarzeń minęło 12 lat. Dotąd mężczyzną opiekowała się jego żona, Barbara. Po tym jednak jak zmarła, niepełnosprawny Robert i nastoletni Kuba zdani są tylko na siebie. By mogli pozostać razem, w ich domu potrzebny jest remont. Ekipa Elżbiety Romanowskiej zajmie się jednak nie tylko tym. Dodatkowo dostosuje budynek do potrzeb Roberta.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...