Nasz nowy dom (282)

reality show Polska 2023  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jabłońskie to niewielka wieś nieopodal Augustowa. Pan Ryszard prowadzi tam niewielkie gospodarstwo i samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Ekipa programu rozpoczyna remont starego drewnianego domu.

Oglądaj w telewizji

Pt 31.05 6:30
Polsat 2logo

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Jabłońskie to niewielka wieś nieopodal Augustowa. Pan Ryszard prowadzi tam niewielkie, ubożuchne gospodarstwo i samotnie wychowuje dwójkę dzieci, Kasię i Sebastiana. Matka rodzeństwa odeszła wiele lat temu, a dziećmi opiekowała się babcia. Gdy jej zabrakło, mężczyzna ze wszystkim został sam. Mimo wysiłków ze skromnych dochodów nie udało mu się wyremontować starego rodzinnego domu. Choć drewniany budynek i otaczające go zabudowania gospodarskie wyglądają malowniczo, są w złym stanie. Elewacja się rozpada, stary piec nie ogrzewa wszystkich pomieszczeń, a wilgoć i chłód dają się we znaki niemal przez cały rok. Kasia i Sebastian dzielą jeden pokój. Wiesław Nowobilski, który lubi remontować drewniane domy, podejmuje wyzwanie i realizuje projekt Maćka Pertkiewicza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...