Nasz nowy dom (308)

reality show Polska 2024  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Klaudia i Cezary wychowują ciężko chorą Laurę. Jej leczenie pochłania większość domowego budżetu. Na dodatek w domu pary wybuchł pożar. Ekipa remontowa Elżbiety Romanowskiej przystępuje do pracy.

Oglądaj w telewizji

So 22.06 7:30
Polsat 2logo

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Klaudia i Cezary wychowują Laurę, która cierpi na atrezję dróg żółciowych. Przez tę poważną chorobę u dziewczynki nie rozwija się prawidłowo mowa. Ma ona też m.in. kłopoty z równowagą i czeka ją przeszczep wątroby. Laura wymaga leczenia i rehabilitacji, co pochłania większość domowego budżetu. Na dodatek w domu pary wybuchł pożar. Obecnie rodzina mieszka u mamy Cezarego. Dzięki ekipie remontowej Elżbiety Romanowskiej Laura z rodzicami będzie mogła wkrótce wrócić do swojego domu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...