Szpital | sezon 2 odc. 210

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr Wójtowicz zajmuje się poszkodowanymi w zderzeniu samochodu z tramwajem. W międzyczasie kobieta przywozi na SOR swojego dwuletniego wnuka. Dziecko ugryzło liść trującej rośliny.

Oglądaj w telewizji

So 3.12 14:55
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się 30-letnią Iwoną i 18-letnim Krystianem, którzy zostali poszkodowani w trakcie zderzenia samochodu z tramwajem. Kobieta jest instruktorką prawa jazdy, a chłopak - jej kursantem. W międzyczasie babcia przywozi do szpitala swojego wnuka - dwuletniego Franka. Dziecko przypadkiem ugryzło liść trującej rośliny doniczkowej i prawdopodobnie się zatruło. Chłopca przyjmuje Anna Nowicka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...