Szpital | sezon 2 odc. 203

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Michał Morawski zajmuje się 70-letnią Wandą, która zemdlała w mieszkaniu. Kiedy odzyskała przytomność, wezwała pogotowie. Na oddział trafia także Grzegorz, który spadł z rusztowania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Dr Michał Morawski zajmuje się 70-letnią Wandą, którą do szpitala przywiozła karetka. Chora zemdlała w swoim mieszkaniu. Kiedy odzyskała przytomność, wezwała pogotowie. Na oddział trafia także 25-letni Grzegorz, który spadł z rusztowania. Chłopak wspiął się na nie, bo chciał wyznać miłość ukochanej. Dziewczyna wychodzi dziś za mąż i pechowy amant chciał jej w tym przeszkodzić. Przejmuje go dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...