Szpital | sezon 2 odc. 191

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafiają 20-letni Piotr i 17-letni Marcin, na których zawaliła się szopa. Chłopcy spotykali się w niej na potajemnych randkach. Przyjmuje ich doktor Robert Szewczyk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala trafiają 20-letni Piotr i 17-letni Marcin, na których zawaliła się szopa. Chłopcy spotykali się w niej na potajemnych randkach. Przyjmuje ich Robert Szewczyk. Rodzice Marcina dopiero w szpitalu dowiadują się, że chłopiec jest gejem. W międzyczasie Anna Nowicka bada 25-letnią Karolinę, która straciła przytomność w pracy. Pacjentka jest córką prezesa firmy. Ukrywa przed ojcem, że spotyka się z jednym z pracowników. Wychodzi na jaw, że zazdrosna koleżanka podała jej silnie odwadniający lek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...