Ojciec Mateusz 13: Miłość po grób (164)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci rozmawiają z grzybiarzami, którzy znaleźli w lesie mężczyznę z raną postrzałową. Udaje im się ustalić, że zamordowany to Kornel. Funkcjonariusze jadą do jego mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Pon 30.01 9:50
TVP HDlogo

Opis

Obdarzony talentem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Grupa zamaskowanych napastników napada na jadącą samochodem parę i porywa mężczyznę. Niedługo później policjanci otrzymują informację o znalezionych w lesie zwłokach. Jadą na miejsce i rozmawiają z grzybiarzami, którzy znaleźli mężczyznę z raną postrzałową. Udaje im się ustalić, że zamordowany to Kornel. Nocul i jego współpracownicy udają się do jego mieszkania. Okazuje się, że ktoś je wcześniej splądrował. Zabezpieczają album ze zdjęciami. Gibalski na jednej z fotografii rozpoznaje fryzjerkę Magdę. Kobieta zostaje przesłuchana. Wychodzi na jaw, że była jedną z wielu kochanek Kornela. Trop prowadzi funkcjonariuszy do jej narzeczonego, który wcześniej dowiedział się o bliskich relacjach ukochanej z mężczyzną. Tymczasem do Mateusza przychodzą modystka Dorota Malicka i stomatolog Marlena Hryniecka. Naprowadzają one proboszcza na pewien trop w sprawie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...