Ojciec Mateusz 13: Piotruś Pan (165)

serial kryminalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W jednym z domów dziecka trwa próba przedstawienia 'Piotruś Pan', w którym grają Nocul, Możejko i Gibalski. Dyrektor placówki orientuje się, że ktoś ukradł schowaną przez niego kopertę z pieniędzmi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony talentem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

W jednym z domów dziecka trwa próba przedstawienia "Piotruś Pan", w którym role grają policjanci z Sandomierza, Nocul, Możejko i Gibalski. Mieczysław chce zrezygnować z występu, więc Orest wzywa na pomoc Mateusza. Duchowny po obejrzeniu spektaklu wciela się w rolę reżysera i wprowadza zmiany. Rolę Piotrusia powierza inspektorowi, a kapitana Haka aspirantowi. Tymczasem dyrektor placówki odkrywa, że ktoś ukradł schowaną w szufladzie kopertę z pieniędzmi. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo i przesłuchują podopiecznych domu dziecka. Chłopcy naprowadzają ich na trop opiekuna Darka. Jakiś czas później w zagadkowych okolicznościach znika młody Tomek. Jego koledzy, Wanda i Ludwik, oskarżają go ucieczkę z pieniędzmi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...