Szpital | sezon 2 odc. 183

serial paradokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala zgłasza się Karolina, która została porażona prądem podczas gotowania. Pacjentkę bada dr Dominika Gajda. Wychodzi na jaw, że pasierbica Karoliny uszkodziła kabel od blendera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 30-letnia Karolina, która została porażona prądem podczas gotowania obiadu. Poparzyła rękę, którą przypadkowo włożyła do gotującej się zupy. Pacjentkę bada dr Dominika Gajda. Wychodzi na jaw, że jej pasierbica Karoliny uszkodziła kabel od blendera, żeby macocha skompromitowała się przed mężem. Robert Szewczyk zajmuje się 19-letnim Marcinem, który od kilku dni skarży się na bardzo silny ból głowy. Zaczął też coraz gorzej słyszeć i ma problemy z mówieniem. Próbuje ukryć przed żoną, że podczas kradzieży został postrzelony w głowę z pistoletu na śrut.

Występują

Zobacz także

Ładuję...