Szpital | sezon 3 odc. 283

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział karetka pogotowia przywozi 7-latkę, która spadła z huśtawki i rozbiła sobie głowę. Wkrótce do szpitala przychodzi 26-letni Marek. Podczas biegania mężczyzna skręcił kostkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział karetka pogotowia przywozi 7-latkę, która spadła z huśtawki na placu zabaw i rozbiła sobie głowę. Dziewczynka była pod opieką niani. Małą pacjentką zajmie się dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala przychodzi 26-letni Marek. Mężczyzna przewrócił się podczas biegania i skręcił kostkę. Noga jest mocno obrzęknięta i bardzo go boli. Przyjmuje go dr Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...