Szpital | sezon 3 odc. 251

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala przychodzi 33-letnia Teresa. Kobieta ma wysoką gorączkę i boli ją podbrzusze. Pacjentka kilka dni temu urodziła czwarte dziecko. Przyjmuje ją doktor Robert Szewczyk.

Oglądaj w telewizji

So 27.04 16:45
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przychodzi 33-letnia Teresa. Kobieta ma wysoką gorączkę i boli ją podbrzusze. Pacjentka kilka dni temu urodziła czwarte dziecko. Przyjmuje ją dr Robert Szewczyk. Pogotowie przywozi do szpitala 8-letniego Tymka ze złamaną nogą. Chłopiec miał wypadek na gokartach, na które zabrała go wujek. Mężczyzna jest także jego biologicznym ojcem. Obrażenia Tymka ogląda dr Dominika Gajda.

Występują

Zobacz także

Ładuję...