Szpital | sezon 3 odc. 250

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddział trafia 8-letni Kuba. Chłopiec wyskoczył z okna w stroju Batmana, wierząc, że uda mu się polecieć do ojca. Jego obrażenia ogląda dr Wójtowicz. Do szpitala trafia też Mieczysław.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddział trafia 8-letni Kuba. Chłopiec wyskoczył z okna swojego domu w stroju Batmana, wierząc, że uda mu się polecieć do ojca. Jego obrażenia ogląda dr Piotr Wójtowicz. Do szpitala kobieta przywozi 60-letniego Mieczysława. Podczas miłosnych igraszek mężczyzna nagle stracił przytomność. Kobieta obawiała się, że to zawał. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...