Szpital | sezon 3 odc. 247

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala zgłasza się 70-letni Stanisław. Mężczyzna od kilku dni źle się czuje, a podczas lekcji tanga nagle zaczął się dusić. Pacjenta przyjmuje doktor Robert Szewczyk.

Oglądaj w telewizji

Pt 23.02 9:00
Discovery Lifelogo
Pon 26.02 8:00
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 70-letni Stanisław. Mężczyzna od kilku dni źle się czuje, a podczas lekcji tanga nagle zaczął się dusić. Pacjenta przyjmuje dr Robert Szewczyk. Pogotowie przywozi na SOR 45-letniego nauczyciela akademickiego, Rafała, który w przerwie między zajęciami zemdlał i podczas upadku uderzył się w głowę. Mężczyzna trafia pod opiekę dr Anny Nowickiej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...