Szpital | sezon 3 odc. 246

serial paradokumentalny Polska 2014  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala zgłasza się Maciej, który dostał silnego krwotoku z rany głowy. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. Na izbę przyjęć trafia też 7-letni Karol. Chłopiec jest odwodniony.

Oglądaj w telewizji

Czw 22.02 9:00
Discovery Lifelogo
Pt 23.02 8:00
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 35-letni Maciej. Mężczyzna upadł w domu na schodach i skręcił sobie kostkę. Dodatkowo rozbił sobie głowę i dostał silnego krwotoku z rany. Mężczyznę do szpitala przywiozła żona. Pacjenta przyjmuje dr Michał Morawski. Na izbę przyjęć trafia 7-letni Karol. Chłopiec od dwóch dni nie chce jeść i pić. Jest odwodniony, ma gorączkę i od rana wymiotuje. Na oddział ratunkowy przywozi go matka, której towarzyszy starsza siostra. Małym pacjentem zajmuje się dr Anna Nowicka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...