Szpital | sezon 3 odc. 244

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karetka przywozi do szpitala 8-letnią Emilkę. Dziewczynka bawiła się z kuzynami i jeden z nich postrzelił ją w oko z pistoletu na kulki. Małą pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka.

Oglądaj w telewizji

Czw 12.10 8:00
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Karetka pogotowia przywozi do szpitala 8-letnią Emilkę. Dziewczynka bawiła się ze swoimi kuzynami i jeden z nich postrzelił ją w oko z pistoletu na kulki. Małą pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka. Na oddział ratunkowy przychodzi 63-letnia Wanda ze swoją wnuczką, Ewą. Kobieta źle się czuje i ma problemy z oddychaniem. Kobietę przyjmuje dr Michał Morawski.

Występują

Zobacz także

Ładuję...