13 posterunek 2 (21)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary pragnie zrealizować jedną ze swoich fantazji i wziąć z Kasią prysznic. Warunki mieszkaniowe uniemożliwiają realizację marzenia. Czarek postanawia zainstalować prysznic w komisariacie.

Oglądaj w telewizji

Czw 30.05 16:25
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Cezary pragnie zrealizować jedną ze swoich fantazji. Chciałby wspólnie z Kasią wziąć prysznic. Jak się niestety okazuje, warunki mieszkaniowe żadnego z nich nie umożliwiają realizacji tego marzenia. Czarek postanawia więc wziąć sprawę w swoje ręce. Za zgodą komendanta oraz ku zadowoleniu kolegów, decyduje się wybudować na komisariacie prysznic. Zadanie jednak okazuje się niezwykle skomplikowane.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...