CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 14: Przeminęło z wiatrem

(CSI: Miami: In the Wind)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lekarz James Bradstone przed 15 laty został skazany na śmierć za zabicie rodziny. Teraz zostają podważone zeznania głównego świadka. Śledczy zapoznają się z dowodami i odkrywają nowe fakty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Lekarz James Bradstone od 15 lat czeka na wyrok śmierci za zabicie żony i córki. Dostaje szansę na zmianę orzeczenia, kiedy zostają poddane w wątpliwość zeznania naocznego świadka. Sąsiadka Bradstone'a, Louise Russo, w telewizji przyznaje się, że kłamała podczas przesłuchania w tej sprawie. Zespół śledczych po raz kolejny zapoznaje się z dowodami winy lekarza. Odkrywają, że żona skazanego, Sarah, miała romans z Donaldem Newhousem, któremu James nielegalnie sprzedawał leki. Detektywi znajdują również poszlaki wskazujące na obecność mężczyzny w miejscu morderstwa. Mają jednak zaledwie 24 godziny na zdobycie dowodów niewinności Bradstone'a.

Występują

Twórcy

Ładuję...