CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 16: Los Angeles

(CSI: Miami: L.A.)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu milionera Enrighta dochodzi do gwałtu i morderstwa. Cardoza ma z nim rachunki do wyrównania. Jest przekonany, że to Enright przed laty zabił jego żonę. Caine i Delko próbują wyjaśnić tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Podczas balu przebierańców, zorganizowanego przez króla porno Tony'ego Enrighta, dochodzi do gwałtu i morderstwa. Odciski palców znalezione na miejscu zbrodni należą do Coopa Daly'ego, ochroniarza milionera, który staje się głównym podejrzanym. Mężczyźnie udaje się jednak obalić zarzuty, ale Calleigh i Walter wciąż mają wątpliwości. Postanawiają przeszukać posiadłość Enrighta. Wkrótce znajdują aparaturę podsłuchową, z której sygnał trafia wprost do siedziby CSI. Okazuje się, że stoi za tym Jesse Cardoza, który ma z Tonym rachunki do wyrównania. Jest przekonany, że to właśnie milioner zabił przed w laty w Los Angeles jego żonę. Prokurator żąda od Horatia, by usunął Cardozę z zespołu. Ten jednak nie zamierza dać się zastraszyć. Do nadzorowania śledztwa w sprawie morderstwa w posiadłości Enrighta zostaje wyznaczony Eric Delko. Razem z Caine'em jedzie do Los Angeles, by rozwiązać sprawę zabójstwa żony Cardozy. Obaj są przekonani, że ta zbrodnia stanowi klucz do sukcesu aktualnego śledztwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...