CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 12: Śmierć na scenie

(CSI: Miami: Show Stopper)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodej wokalistki Phoebe Nichols. Z niewyjaśnionych przyczyn gwiazda stanęła na scenie w płomieniach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Gwiazda muzyki pop, Phoebe Nichols, ginie na scenie podczas swojego koncertu. Autopsja wskazuje, że powodem śmierci było wyładowanie elektryczne na scenie. Wkrótce okazuje się, że szczegóły anatomiczne ofiary nie zgadzają się z powszechnie znanym wyglądem piosenkarki. Menadżer celebrytki przyznaje, że w wypadku zginęła dublerka Phoebe - Vanessa Patron. Musiał pilnie znaleźć zastępstwo, ponieważ prawdziwa panna Nichols zniknęła tuż przed feralnym koncertem. Jesse i Calleigh rozpoczynają poszukiwania zaginionej gwiazdy.

Występują

Twórcy

Ładuję...