CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 15: Miami, mamy problem

(CSI: Miami: Miami, We Have a Problem)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pewien mężczyzna zginął, spadając z bardzo dużej wysokości. Wkrótce detektywi odkrywają, że zgon nastąpił w przestrzeni kosmicznej...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Porucznik Horatio Caine i jego współpracownicy prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, który spadł na ziemię z dużej wysokości. W noc tragedii nad miejscem, gdzie znaleziono ciało, przelatywał helikopter. Jednak przesłuchiwany pilot twierdzi, że w tym czasie nie było go w mieście. Wyniki autopsji wskazują na to, że śmierć nastąpiła w przestrzeni kosmicznej. Policjanci badają działalność prywatnej firmy organizującej loty w kosmos. Zeznania współpasażerów ofiary wskazują na samobójstwo.

Występują

Twórcy

Ładuję...