CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 13: Japoński miecz

(CSI: Miami: Die by the Sword)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi zajmują się dochodzeniem w sprawie człowieka przeciętego mieczem. Ofiara adoptowała dziecko japońskiego gangstera, który teraz pragnie odzyskać prawa rodzicielskie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Porucznik Caine i jego detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci człowieka, który został przecięty na pół samurajskim mieczem. Natalia, Trip i Ryan jadą do domu ofiary. Niespodziewanie atakuje ich kataną chłopak. Sytuacja szybko zostaje rozładowana. Okazuje się, że nastolatek został adoptowany przez zamordowanego mężczyznę. Biologiczny ojciec chłopaka, japoński gangster, pragnie teraz odzyskać prawa rodzicielskie. Tymczasem Ryan uświadamia Natalii, że nie zareagowała na grożące jej niebezpieczeństwo ze strony chłopaka. Kobieta od czasu wybuchu ma problemy ze słuchem. Ryan uważa, że Natalia nie powinna uczestniczyć w akcjach.

Występują

Twórcy

Ładuję...