CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 19: Wiosenne przesilenie

(CSI: Miami: Spring Breakdown)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie trzech zabójstw, do których doszło w trakcie wiosennej przerwy szkolnej. Odkrywają, że ofiary były wplątane w pewien brutalny incydent.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Ekipa sprzątająca znajduje na terenie hotelu trzy ciała studentów miejscowego koledżu. Horatio i jego zespół ustalają, że pierwsza ofiara spadła z balkonu wprost na ostry pręt. Druga zginęła w pralni, a trzecia została zakopana w piasku nad brzegiem morza. Śledczy próbują poznać motyw ich zabójstwa. Wkrótce wychodzi na jaw, że ofiary się przyjaźniły. Co więcej, cała trójka była znana ze swojego nieprzyzwoitego zachowania, a feralnej nocy odwiedziła ten sam klub.

Występują

Twórcy

Ładuję...