CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 23: Bomba zegarowa

(CSI: Miami: Time Bomb)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prokurator stanowa ginie w wybuchu samochodu-pułapki. Użyte do zamachu auto skradziono z departamentu, gdzie znajdują się dowody. Wszystkie poszlaki rzucają podejrzenie na Ryana Wolfe'a.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Delko umawia się na spotkanie z prokurator stanową, Rebeccą Nevins. W drodze zatrzymuje go Calleigh, która domaga się od ukochanego wyjaśnień. W tym samym czasie prokurator Nevins ginie w wybuchu samochodu-pułapki. Zespół Horatia rozpoczyna śledztwo. Eric wyznaje kolegom, że od pewnego czasu ich szpiegował. Niedługo potem ślady znalezione w zniszczonym przez eksplozję aucie, skradzionym z policyjnego depozytu, prowadzą do jednego z członków zespołu CSI, Ryana Wolfe'a. Ten jednak stanowczo zaprzecza, jakoby miał coś wspólnego ze śmiercią pani prokurator. Kiedy w jego domu zostają znalezione diamenty, które podczas jednego z poprzednich śledztw zniknęły z policyjnego depozytu, Wolfe zostaje zatrzymany.

Występują

Twórcy

Ładuję...