CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 22: Rodzinna historia

(CSI: Miami: Mommie Deadest)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa kobiety z przedmieść. Odkrywają w jego trakcie mroczną przeszłości ofiary. Tymczasem Delko wciąż jest zaangażowany w tajną misję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Po zakończeniu przyjęcia z okazji 20. rocznicy ślubu Laury i Chucka Williamsów dochodzi do tragicznego wydarzenia. Laura, przekonana, że w wokół domu kręcą się rabusie, wychodzi, by ich przepędzić. Niestety, zostaje brutalnie pobita kijem bejsbolowym i umiera. Całe zajście zostaje zostaje zarejestrowane kamerą, którą Laura miała w ręku w chwili śmierci. Pierwszym podejrzanym jest mąż ofiary, który kilka godzin wcześniej został przyłapany przez żonę na flirtowaniu z inną kobietą. Wkrótce okazuje się, że była nią nauczycielka ich syna Bradleya. Odkrycie to prowadzi do szokującej prawdy o rodzinie Williamsów. Wychodzi na jaw, że dzieci Laury i Chucka były maltretowane. Gdy wszystko wydaje się układać w logiczną całość i zespół Caine'a jest bliski zakończenia sprawy, na policję zgłasza się osoba, która... przyznaje się do popełnienia zabójstwa. Tymczasem Eric Delko w tajemnicy przed kolegami prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży diamentów z laboratoryjnego depozytu. Wkrótce okazuje się, że wydarzenia te powiązane są ze zniknięciem dużej partii narkotyków. Detektywowi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo.

Występują

Twórcy

Ładuję...