CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 20: Sygnały z zaświatów

(CSI: Miami: Backfire)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi badają przyczyny pożaru, w którym zginął chłopak. Calleigh próbowała go ratować, ale uległa zaczadzeniu i zapadła w śpiączkę. Kobieta nawiązuje kontakt z duchem ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Calleigh próbuje ratować nastoletniego Patricka z płonącego domu. Chłopak ginie w płomieniach, a funkcjonariuszka doznaje zaczadzenia i traci przytomność. Jesse i Walter odkrywają, że osoba, która remontowała dom, celowo zamieniła go w ogniową pułapkę. Podejrzenie pada na sąsiadkę, będąca zdecydowaną przeciwniczką renowacji. Śledczy szukają dowodów jej winy. Ciągle za najbardziej prawdopodobną przyczynę wypadku uznaje się podpalenie. Poparzone ręce Patricka wskazują, że to on mógł zaprószyć ogień w budynku. Duch chłopaka towarzyszy detektywom podczas badania pogorzeliska. Tymczasem Calleigh nawiązuje kontakt z Patrickiem, którego próbowała ratować. Z jego pomocą bada miejsce tragedii i prowadzi własne śledztwo w tej sprawie. Niebawem dowiaduje się, że chłopak zginął w pożarze.

Występują

Twórcy

Ładuję...