CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 21: Diamentowy skok

(CSI: Miami: Meltdown)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa podczas napadu na jubilera. Okazuje się, że złodziejom nie chodziło o kamienie szlachetne. Z laboratorium kryminalistycznego giną diamenty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Kilku zamaskowanych osobników napada na sklep jubilerski. Jeden ze złodziei zabija klienta Bena Rooneya. Policja rozpoczyna pościg. Napastnicy na motocyklach docierają na most. Tam jednak ślad się urywa. W porzuconej ciężarówce zaskoczeni funkcjonariusze znajdują skradzione brylanty. Wkrótce znikają one z depozytu. Okazuje się wówczas, że kamery w laboratorium, tak jak te u jubilera, popsuły się. Horatio podejrzewa, że Rooney mógł współpracować ze złodziejami. Calleigh i Natalia zaczynają również wątpić w szczerość uczuć wybranki jego serca, Kayli Pennington. Przełomowe dla tego śledztwa okazują się zabezpieczone na ubraniu ofiary mikroskopijne ślady.

Występują

Twórcy

Ładuję...