CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 18: Dyshonor

(CSI: Miami: Dishonor)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie Irańczyka zmarłego w wyniku oparzeń. Podejrzanym jest przyjaciel syna Horatia. Przebywa na przepustce z wojska. Jego dziewczyna jest siostrą ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Kyle, syn Caine'a, właśnie wrócił z wojny w Afganistanie. Chłopak martwi się o swojego najlepszego przyjaciela z wojska, Briana Nassira, który nie daje znaku życia. Horatio podwozi syna do jego domu. Na miejscu obaj odkrywają zwęglone zwłoki. Okazuje się jednak, że nie jest to ciało Nassira, ale Rahima Farooqa, Irańczyka przebywającego na emigracji w Stanach Zjednoczonych. Głównym podejrzanym o zabójstwo zostaje Brian. Kyle nie wierzy w winę przyjaciela. Gdy ten w końcu odzywa się do niego, postanawia mu pomóc. Wkrótce zespół Horatia znajduje nowe dowody, które stawiają sprawę w zupełnie innym świetle.

Występują

Twórcy

Ładuję...