CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 8 odc. 17: Nielubiana ofiara

(CSI: Miami: Getting Axed)

serial kryminalny USA 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa recepcjonistki Renee Dorsett. Ciało znaleziono w szybie windy, zmasakrowane toporkiem strażackim. W śledztwie ważna jest przeszłość Renee.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Ciało recepcjonistki Renee Dorsett zostaje znalezione w windzie w nowoczesnym biurowcu w Miami. Głównymi podejrzanymi o zabójstwo kobiety są jej koledzy z pracy. Żaden jednak nie przyznaje się do winy. Horatio i Jesse odkrywają, że ofiara była regularnie podtruwana arszenikiem, co doprowadziło ją do choroby. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne fakty z życia kobiety. Okazuje się, że wcześniej pracowała na dużo wyższym stanowisku w agencji reklamowej. Śledczych dziwi też to, że z pensji recepcjonistki była w stanie opłacić drogie mieszkanie w ekskluzywnej rezydencji i regularnie wysyłać pieniądze na utrzymanie grobu obcej sobie kobiety. Początkowo proste śledztwo szybko się komplikuje, zmuszając zespół CSI do wzmożonych działań.

Występują

Twórcy

Ładuję...