Kazimierz Kaczor

zdjęcie
Kazimierz Kaczor (ur. 9 lutego 1941 w Krakowie) – polski aktor teatralny i filmowy, prezenter telewizyjny. Wikipedia

Kazimierz Kaczor w programie TV

Złotopolscy: Niewolnice (379)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Śr 27.10
4:25
Złotopolscy (426)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Śr 27.10
6:50
Złotopolscy (427)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Śr 27.10
7:20
Druga szansa (2/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Śr 27.10
9:00
Złotopolscy: Prekursor (380)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Śr 27.10
9:10
Zmiennicy: Fartowny dzień (8/15)
jako strażak Zenon Kuśmider
TVP Kultura 2 Śr 27.10
9:45
Druga szansa (4/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Śr 27.10
15:15
Złotopolscy: Prekursor (380)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Czw 28.10
4:15
Złotopolscy (428)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Czw 28.10
6:50
Złotopolscy (429)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Czw 28.10
7:20
Druga szansa (3/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Czw 28.10
9:00
Złotopolscy: Niekochani (381)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Czw 28.10
9:10
Druga szansa (5/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Czw 28.10
15:15
Złotopolscy: Niekochani (381)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Pt 29.10
4:35
Druga szansa (4/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Pt 29.10
9:00
Złotopolscy: Sprawiedliwość mamusi (382)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Pt 29.10
9:20
Druga szansa (6/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Pt 29.10
15:15
Popiół i diament
jako Restaurator
TVP Historia Pt 29.10
20:25
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
jako kierownik warsztatu samochodowego
TVP 1 Pt 29.10
22:10
Polskie drogi: Lekcja poloneza (7/11)
jako Leon Kuraś
TVP Polonia Pt 29.10
22:35
Złotopolscy: Sprawiedliwość mamusi (382)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale So 30.10
3:55
Filmy po rekonstrukcji: Fik-mik
jako Zdzisio
TVP Kultura 2 So 30.10
5:49
Alternatywy 4: Przydział (1/9)
jako dźwigowy Zygmunt Kotek
TVP Seriale So 30.10
6:10
Jan Serce: Mgiełka (3/10)
jako Jan Serce
TVP Historia So 30.10
9:00
Alternatywy 4: Przeprowadzka (2/9)
jako dźwigowy Zygmunt Kotek
TVP Seriale So 30.10
17:25
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
jako kierownik warsztatu samochodowego
TVP 1 So 30.10
23:40
Zmiennicy: Warszawski łącznik (7/15)
jako strażak Zenon Kuśmider
TVP Seriale Nd 31.10
6:20
Zmiennicy: Fartowny dzień (8/15)
jako strażak Zenon Kuśmider
TVP Seriale Nd 31.10
7:30
Alternatywy 4: Przeprowadzka (2/9)
jako dźwigowy Zygmunt Kotek
TVP Seriale Nd 31.10
8:45
Jan Serce: Pieszczoty (4/10)
jako Jan Serce
TVP Historia Nd 31.10
9:00
Filmy po rekonstrukcji: Fik-mik
jako Zdzisio
TVP Kultura 2 Pon 1.11
3:40
Złotopolscy (430)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Wt 2.11
6:55
Złotopolscy (431)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Wt 2.11
7:25
Druga szansa (5/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Wt 2.11
8:55
Złotopolscy: Na urlopie (383)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Wt 2.11
9:20
Polskie drogi: Lekcja poloneza (7/11)
jako Leon Kuraś
TVP Polonia Wt 2.11
12:45
Druga szansa (7/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Wt 2.11
15:10
Złotopolscy: Na urlopie (383)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Śr 3.11
4:20
Złotopolscy (431)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Śr 3.11
6:55
Złotopolscy (432)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Śr 3.11
7:25
Druga szansa (6/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Śr 3.11
8:55
Złotopolscy: Na górze prawie załatwione (384)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Śr 3.11
9:15
Zmiennicy: Spotkania z Temidą (13/15)
jako strażak Zenon Kuśmider
TVP Kultura 2 Śr 3.11
9:45
Druga szansa (8/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Śr 3.11
15:10
Złotopolscy: Na górze prawie załatwione (384)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Czw 4.11
4:10
Złotopolscy (432)
jako Marek Złotopolski
Stopklatka Czw 4.11
7:00
Druga szansa (7/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Czw 4.11
8:55
Złotopolscy: Kalwin (385)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Czw 4.11
9:20
Zmiennicy: Pocałuj mnie, Kasiu (14/15)
jako strażak Zenon Kuśmider
TVP Kultura 2 Czw 4.11
9:50
Druga szansa (9/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Czw 4.11
15:10
Złotopolscy: Kalwin (385)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Pt 5.11
4:30
Druga szansa (8/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Pt 5.11
8:55
Złotopolscy: Alergie, uczulenia i migreny (386)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Pt 5.11
9:15
Druga szansa (10/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Pt 5.11
15:10
Polskie drogi: Bez przydziału (8/11)
jako Leon Kuraś
TVP Polonia Pt 5.11
22:35
Złotopolscy: Alergie, uczulenia i migreny (386)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale So 6.11
4:00
Alternatywy 4: Przeprowadzka (2/9)
jako dźwigowy Zygmunt Kotek
TVP Seriale So 6.11
6:30
Jan Serce: Zgryzoty (5/10)
jako Jan Serce
TVP Historia So 6.11
9:00
Alternatywy 4: Pierwsza noc (3/9)
jako dźwigowy Zygmunt Kotek
TVP Seriale So 6.11
17:25
Zmiennicy: Fartowny dzień (8/15)
jako strażak Zenon Kuśmider
TVP Seriale Nd 7.11
6:00
Alternatywy 4: Pierwsza noc (3/9)
jako dźwigowy Zygmunt Kotek
TVP Seriale Nd 7.11
8:30
Jan Serce: Chłopaki (6/10)
jako Jan Serce
TVP Historia Nd 7.11
9:15
Druga szansa (9/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Pon 8.11
8:55
Złotopolscy: Pamiętnikarz (387)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Pon 8.11
9:20
Druga szansa (11/13)
jako Zygmunt Borecki
TVN Fabuła Pon 8.11
15:10
Polskie drogi: Himmlerland (10/11)
jako Leon Kuraś
TVP HD Pon 8.11
21:25
Złotopolscy: Pamiętnikarz (387)
jako Marek Złotopolski
TVP Seriale Wt 9.11
4:30
Ładuję...