Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE STACJE
Komisarz Alex 20: Prawdziwe życie (247)
9:45 - 10:45
Ojciec Mateusz 29: Pozory mylą (373)
10:45 - 11:35
Korona królów. Jagiellonowie (161)
11:35 - 12:10
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Mieszkać piękniej: Domy (5)
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2992)
11:50 - 12:30
Sekrety rodziny: Wnuczka (133)
9:40 - 10:40
Dlaczego ja?: Milioner na haczyku (820)
10:40 - 11:40
Gliniarze: Szklarnia (727)
11:40 - 12:50
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
Kuchenne rewolucje: Łódź, Bistro Oliwka (8/15)
11:30 - 12:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kobra - oddział specjalny (13)
10:00 - 11:05
Więzienie (61)
11:05 - 11:35
Więzienie (62)
11:35 - 12:05
Zbuntowany anioł (196)
10:00 - 11:00
Zbuntowany anioł (197)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (845)
10:00 - 11:00
Detektywi (94)
11:00 - 12:00
Szczęśliwy człowiek
10:10 - 11:50
Wędrowiec polski: Roztocze
11:50 - 12:30
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Stacja innowacja (102)
11:10 - 11:30
Barwy szczęścia (2947)
11:30 - 12:00
Wymazane z historii (6)
10:35 - 11:30
Nowy aranż z Olą Ziarek (5)
11:30 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (821)
11:50 - 12:00
FILMOWE
Uprzejmość nieznajomych
10:15 - 12:20
Rekrut (20)
9:55 - 10:55
SEAL Team 6 (3)
10:55 - 11:55
SEAL Team 6 (4)
11:55 - 12:50
Remont w 48h 12 (9)
11:00 - 11:25
Remont w 48h 12 (10)
11:25 - 12:05
Zbuntowana
10:10 - 12:10
Pan Tadeusz
10:10 - 12:40
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15 - 10:40
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40 - 11:20
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20 - 12:00
Czarna książeczka
10:35 - 12:40
Agenci NCIS 13: Nieobliczalni (16)
9:55 - 10:50
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:50 - 11:45
Panna Marple: Strzały w Stonygates
11:45 - 13:45
Przełamując lody
9:00 - 10:45
Lewy sercowy
10:45 - 12:20
Rycerze Zodiaku
9:10 - 11:05
Pępek świata 8: Halloween VII: The Heckoning (3)
11:05 - 11:25
Pępek świata 8: True Grit (4)
11:25 - 11:50
Do diabła z miłością
11:50 - 13:35
Lepiej być nie może
10:40 - 13:00
Paciorki jednego różańca
9:50 - 12:05
Poirot: Przyjdź i zgiń
9:50 - 11:45
Prześladowca
11:45 - 13:45
Świat według Kiepskich: Szczur lądowy (68)
10:30 - 11:00
Świat według Kiepskich: Szkielet Fon Bibersztajna (69)
11:00 - 11:30
Świat według Kiepskich: Świnia w każdym domu (204)
11:30 - 12:10
Komisarz Rex 8: Niania o północy (106)
9:55 - 10:55
Komisarz Rex 8: Zbłąkana kula (107)
10:55 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Z prawej czy z lewej? (109)
11:55 - 12:55
Kochane kłopoty (4)
9:50 - 10:40
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (14)
10:40 - 11:35
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (15)
11:35 - 12:30
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00 - 11:15
Piłka nożna: Liga angielska
11:15 - 13:30
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
10:15 - 13:15
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:00 - 11:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00 - 14:00
Surfing: World League Championship Tour w Bells Beach
10:00 - 11:00
Kolarstwo: Tour de Romandie
11:00 - 12:00
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
7:30 - 11:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00 - 13:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30 - 11:00
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
11:00 - 13:00
Piłka nożna: Liga szkocka
8:30 - 11:00
Piłka nożna: Liga czeska
11:00 - 13:30
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
9:20 - 11:25
Piłka nożna: 2. liga
11:25 - 13:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać